post

Sharks vs Eagles U19

Másodszor is sikerült győzelmet aratnunk az U19-es bajnokságban

A labda mindkét oldalán és special team-ben is jól indult a mérkőzés. Az első punt return-t Jahn Máté a saját 5 yard-os vonalunkról az Eagles 11 yard-os vonaláig hordta vissza. Két játékkal később Várfalvi Péter futott egy 4 yard-os TD-t. A következő Eagles támadásnál Markó Bálint szerzett és hordott vissza egy fumble-t 30 yard-on az endzone-ba (13-0). Az Eagles következő drive-jában is labdát szereztünk, Pálos Dani blokkolt egy rúgást, majd szedte össze a labdát 14 yard-ra az Egales endzone-tól, nagyban segítve ezzel a támadóinkat. Plántek Zoltán János rúgott field goal-t a drive végén (16-0).

A második negyed második drive-jában Czéhmester Máté megdobta négy touchdown-ja közül az elsőt Horváth Benedeknek egy 53 yard-os passzal (22-0). A következő védekezés és punt return is jól sikerült, így az offense kiváló helyzetből támadhatott. Hegedüs Benedek egy 10 yard-os TD futással szerzett pontokat (28-0). Még a félidő előtt sikerült újabb pontokat szerezni Czéhmester Máté passzából, amit Keller Péter kapott el egy 65 yard-os TD-t szerezve (34-0). A második félidőt egy 15 yard-os Zágoni Botond TD elkapás nyitotta (41-0). Ezt a félidőt a defense dominálta, ami a támadóknak lehetőséget nyitott, hogy még több pontot szerezzenek. Keller Péter élt a lehetőséggel, egy 32 yard-os TD elkapással (48-0).
Összeségében jó győzelem volt, aminek köszönhetően veretlenül, két győzelemmel állunk a bajnokság élén.